Bonad Egypten

226725

BONAD, Egypten, 1920/30-tal, ca 106x229 cm

Slitage/mindre skador

Mattor/Textilier

Rum 6

Bonad Egypten

Budhistorik (6 bud)
1120726
1120722
1 300
1120666
450
1119831
1117268

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.