Kristian Krokfors färglitografi

226724

KROKFORS, Kristian (Finland, född 1952): Tent 1, signerad Kristian Krokfors 9/30, färglitografi, 123x99 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

1116016
1111897
1110371

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.