Lars Lerin träsnitt

226723

LERIN, Lars (född 1954): "Sydishav", signerad och daterad Lars Lerin -90, et, träsnitt, 14x21,5 cm

Monter 5

Lars Lerin träsnitt

Budhistorik (55 bud)
1120413
12 000
1120415
12 000
1120413
11 500
1120412
11 000
1120402
10 500

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.