Lars Lerin träsnitt

226720

LERIN, Lars (född 1954): "Horseshoe Island, ANTARTICA", signerad och daterad L Lerin -90, 71/80, träsnitt, 15x22 cm

Monter 5

Lars Lerin träsnitt

Budhistorik (21 bud)
1120203
2 600
1120060
2 400
1120200
2 400
1120060
1120075

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.