Olof Hermelin oljemålning

226719

HERMELIN, Olof (1827-1913):Landskap Helgeslätt, signerad OH 1904, olja på duk, 27x36 cm

Krackelyr, smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 2

Olof Hermelin oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1120964
2 400
1119630
1120961
1119630
1 900
1120958
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.