Lars Lerin oljemålning

226718

LERIN, Lars (född 1954): "Släpljus, Duvnäs", signerad och daterad Lars Lerin 199?, olja på duk, 24x30 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Monter 6

Lars Lerin oljemålning

Budhistorik (29 bud)
1120864
15 500
1120651
15 000
1120651
14 500
1116938
14 000
1116938
11 000

Slutpris SEK:
15 500
1 479 EUR, 1 663 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.