Carl Stenberg oljemålning

226711

STENBERG, Carl (1864-1934): Gårdsmotiv, signerad C Stenberg, olja på pannå, 48x34 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Carl Stenberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1117321
850
1120867
1117321
750
1120866
700
1117321
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.