Oljemålning

226707

WINCK, Willibald (1867-1932): Vislyrikern Sapfo från ön Lesbos, Willibald Winck, olja på duk, 124x90 cm

Krackeleringar, repor

Konst, Måleri

Rum 4

Oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1120712
7 200
1120714
7 000
1120712
6 800
1120711
6 600
1120696
6 400

Slutpris SEK:
7 200
687 EUR, 773 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.