Brännvinsflaska

226705

BRÄNNVINSFLASKA, 1900-tal, kasad dekor av liljekonvalj och fartyg samt text: "Välkomna hit goda vänner", höjd ca 23 cm

Mynning med nagg

Glas

Monter 3

Brännvinsflaska

Budhistorik (1 bud)

1118442
2014-01-28 23:44:42

2014-01-30 kl 18:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.