Gunnar Zetterström oljemålning

226699

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Vy över Gamla stan, signerad G. Zetterström, olja på pannå, ca 64x78 cm

Torrsprickor

Konst, Stockholmiana

Rum 6

Budhistorik (9 bud)
1120590
1 700
1119951
1 600
1118166
1117314
1 300
1117313

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.