Linda Le Kinff litografi

226698

LE KINFF, Linda (född 1949): "Woman & black cat", signerad, färglitografi, 32/200, 64x50 cm

Rum 6

Linda Le Kinff litografi

Budhistorik (5 bud)
1120460
500
1120172
450
1120053
1115318
1113734

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.