Frans Timén oljemålning

226696

TIMÈN, Frans (1883-1968): Landskapsvy, signerad och daterad Frans Timén 1932, olja på duk, ca 60x68 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Frans Timén oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1116192
1116183
750
1112818
700
1111494
650
1112815
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.