Karl Axel Pehrson färglitografi

226693

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiskt landskap, signerad K. A. Pehrson -91, provtryck, färglitografi, ca 39x58 cm

Rum 6

Budhistorik (14 bud)
1120230
1120244
1120230
1 900
1120243
1 800
1120230
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.