Esaias Thorén litografi

226692

THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition, signerad Esaias Thorén 51, litografi, 111/150, ca 30x44 cm

Rum 6

Esaias Thorén litografi
Budhistorik (6 bud)
1113591
650
1121182
600
1113591
450
1119838
1113591

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.