Dado 6 litografier

226681

DADO, Mirodrag Djuric (1933-2010): 6 litografier ur 'Dermatologie', signerade och numrerade Dado 1/75, bladstorlek 48x66 cm, (sviten Dermatologie innehöll ursprungligen 14 blad)

Något missfärgade, tejprester i övre hörn

Rum 8

Dado 6 litografier

Budhistorik (5 bud)
1121844
550
1119147
500
1119147
1121843
1119147

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.