Stolar

226644

STOLAR, 2 st, gustavianska stockholmsarbeten

Skador, lagningar, renoverade

Rum 2

Stolar

Budhistorik (16 bud)
1120821
4 200
1119623
1119623
3 200
1119304
1119303

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.