Erik Höglund oljemålning

226640

HÖGLUND, Erik (1932-1998): Mansporträtt, signerad E. Höglund, olja på papper, 20x19 cm

Konst, Måleri

Monter 3

Erik Höglund oljemålning

Budhistorik

2014-01-30 kl 22:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.