Flaskor i glas Erik Höglund

226638

FLASKOR, 3 st, glas, Erik Höglund, Boda, den lägsta signerade och daterad E Höglund Boda 1967, de övriga märkta H samt otydligt numrerade, höjd 12-17,5-21 cm

Glas, Konstglas

Monter 5

Flaskor i glas Erik Höglund

Budhistorik (13 bud)
1120409
850
1120277
1120408
1120277
750
1120405
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.