Servisdelar

226633

SERVISDELAR, 8+8 st., 1900-tal, glas, etsad dekor med Gustav III:s monogram, snaps- respektive vinglas, 16,5-18 cm

Två glas med mindre nagg

Glas, Servisglas

Monter 6

Servisdelar

Budhistorik (28 bud)
1120502
1119832
2 800
1120498
2 800
1119832
2 600
1118769
2 400

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.