Naemi Eriksson oljemålning

226623

ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): "Vintertorpet", signerad och daterad 89, olja på duk, 50x40 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1117460
500
1121174
450
1117460
1121173
1117460

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.