Naemi Eriksson oljemålning

226622

ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): Pioner, signerad och daterad Naemi Eriksson 90, 59x70 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1120783
750
1120706
700
1120606
650
1120364
600
1118639
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.