Figurin Lisa Larson

226615

FIGURIN, Gustavsberg, Lisa Larson, "Moses", signerad och daterad Lisa L. K-Studion Gustavsberg Sweden -96, höjd 15, längd 31 cm

Keramik/Porslin

Monter 4

Figurin Lisa Larson

Budhistorik (18 bud)
1120974
3 400
1120973
3 200
1120970
1120969
2 800
1120953
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.