Bestick i silver

226599

FRUKTKNIVAR, 6 st, silver, Christian Fredrik Heise, Köpenhamn 1920-tal, SOPPSLEV, silver, rokokostil, svenska importstämplar, SERVERINGSSKED, silver, G. Axen, svenska importstämplar, total vikt ca 435 g

Fruktknivar med gravyr, smärre bruksslitage

Silver

Monter 30

Bestick i silver

Budhistorik (9 bud)
1119562
1 700
1119560
1 600
1119554
1119558
1119554
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.