Vinglas med överfång

226587

VINGLAS, 8 st, 1900-tal, överfång i orange resp rosaröd, fot med stjärnslipad dekor, höjd 18 cm

2 med mycket små nagg

Glas

Monter 31

Vinglas med överfång

Budhistorik (13 bud)
1119037
1 400
1118998
1 300
1118935
1118776
1118575

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.