Jeff Lindahl akvarell

226584

LINDAHL, Jeff (samtida): "Het källa"-Krisuvik Island, signerad Jeff Lindahl-98, akvarell, 32x24 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Jeff Lindahl akvarell

Budhistorik (1 bud)

1119078
2014-01-29 15:49:14

2014-01-30 kl 15:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.