Figurin Kina

226581

FIGURIN, brons, Kina, 1800-tal, stående gudom med lotusstjälkar, höjd 23 cm

Skador, saknar fötter

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 5

Figurin Kina

Budhistorik (1 bud)

1114619
2014-01-26 11:20:46

2014-01-30 kl 21:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.