Figurin

226580

FIGURIN, centralasien, 1800-tal, skuret trä, i form av krigare, höjd ca 20 cm

Skador, lagningar

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 6

Figurin

Budhistorik (2 bud)

1119325
1110934

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.