Stolar Eames

226579

PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Enstaka fothylsor i plast saknas, slitage

Design, Möbler

Rum 4

Stolar Eames

Budhistorik (9 bud)
1110686
5 000
1114777
4 800
1110686
4 200
1114482
1110686
3 800

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.