Stolar Eames

226578

PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Enstaka fothylsor i plast saknas, slitage

Design, Möbler

Rum 5

Stolar Eames

Budhistorik (10 bud)
1114875
6 000
1114780
5 800
1110689
5 600
1110689
4 200
1114052

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.