Stolar Eames

226577

PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Enstaka fothylsor i plast saknas, slitage

Design, Möbler

Rum 5

Stolar Eames

Budhistorik (7 bud)
1110687
4 400
1114483
4 200
1110687
1114048
3 800
1110687
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.