Peter Dahl litografier

226571

DAHL, Peter (född 1934): (2) Ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, pt, färglitografi, 43x29 reså 31x44 cm

Hanteringsveck

Rum 8

Peter Dahl litografier

Budhistorik (9 bud)
1119722
700
1118569
650
1119721
600
1118569
550
1119719
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.