Peter Dahl litografi

226568

DAHL, Peter (född 1934): (2) Ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, färglitografi, 43x29 cm vardera; oramade

Rum 8

Peter Dahl litografi
Budhistorik (6 bud)
1117871
1 400
1122580
1 300
1117871
1122574
1117871

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.