Peter Dahl litografier

226567

DAHL, Peter (född 1934): (2) Ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, färglitografier, 30x43 resp 29x43 cm

Rum 8

Peter Dahl litografier

Budhistorik (2 bud)

1117872
1113144
450

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.