Soffbord 1900-talets andra hälft

226566

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, med glasskivor, fanérat i körsbär, bronserade lister, höjd 51x66x66

Bruksslitage

Budhistorik (24 bud)
1119817
1 700
1119806
1 600
1119773
1119805
1119773
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.