17 grafiska blad

226558

GRAFISKA BLAD, 17 st., 1900-tal, bl a Saura, Picasso, Yunkers, Nemes (alla osignerade), Paul Sandes, G. Filiberti m fl, oramade i mapp

Skador, (ARS mapparna långt ifrån kompletta)

Rum 3

17 grafiska blad

Budhistorik (10 bud)
1118544
1118538
750
1118543
750
1118538
700
1114275
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.