Golvlampa 1980-tal

226556

GOLVLAMPA, 1980-tal, kromad stomme, vitlackerade skärmar, höjd 168 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampa 1980-tal

Budhistorik (2 bud)

1119165
1109600

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.