Daumier m fl litografier samt teckning

226550

DAUMIER, Honoré och samtida, 12 litografier, teckning P. Veret? "Saltimbanques"

Skador

Monter 1

Budhistorik (5 bud)
1118020
1109167
750
1109167
1118018
1109167

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.