Peter Dahl litografi

226541

DAHL, Peter (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43x29 cm; oramad

Rum 8

Peter Dahl litografi
Budhistorik (8 bud)
1121025
650
1120939
600
1121024
550
1120939
500
1119976
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.