Peter Dahl litografi

226537

DAHL, Peter (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, pt, färglitografi, 44x30 cm; oramad

Rum 8

Peter Dahl litografi

Budhistorik (23 bud)
1121333
1 800
1121149
1 700
1121332
1 700
1121149
1 600
1121330

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.