Peter Dahl litografier

226534

DAHL, Peter (född 1934):"Mollvig på post" samt Trumslagaren, signerade Peter Dahl, , pt, färglitografier, 43x29 resp 42x29 cm; oramade

Rum 8

Peter Dahl litografier
Budhistorik (5 bud)
1116169
1116168
950
1115832
900
1110473
850
1109573

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.