Peter Dahl litografi

226528

DAHL, Peter (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43x58 cm; oramad

Rum 8

Peter Dahl litografi
Budhistorik (7 bud)
1111683
1 700
1117892
1 600
1111683
1 300
1110230
1110230

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.