Golvlampor Ateljé Lyktan

226525

GOLVLAMPOR, 1 par, 1980-tal, Anna Ehrner för Ateljé Lyktan, stomme i mässing, skärmar i brunt skinn, höjd, 128 cm

Ena skärmens fästen skadade, bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampor Ateljé Lyktan

Budhistorik (27 bud)
1118940
2 600
1118939
2 400
1118931
1118892
1118930

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.