Servisdelar Alf Wallander

226522

SERVIS, 32 dlr, Rörstrand, Alf Wallander, "Tulpan", bestående av: 9 större assietter, 8 mindre assietter, 10 mindre djupa tallrikar, 2+1 serveringsfat, 1 par serveringsskålar

Repor, bruksslitage

Keramik/Porslin

Monter 30

Servisdelar Alf Wallander

Budhistorik (1 bud)

1115053
2014-01-26 17:06:03
600

2014-01-29 kl 20:45
Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.