Bordslampor Ateljé Lyktan

226519

BORDSLAMPOR, 1 par, 1960/70-tal, Ateljé Lyktan, "Bumlingen", etikettmärkta, stomme i mässing, skärm i vit plast, vardera höjd ca 47 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor, Design

Rum 9

Bordslampor Ateljé Lyktan
Budhistorik (29 bud)
1117675
3 600
1117551
3 400
1116980
3 200
1117550
3 200
1116980

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.