Fåtölj Carl Malmsten

226516

FÅTÖLJ, Carl Malmsten, "vår fru", björk, grön klädsel med blåa kantband

En karm med lagning, bruksslitage

Ändringar/tillägg
Skall vara "vår fru"

Möbler, Design

Rum 9

Fåtölj Carl Malmsten

Budhistorik (25 bud)
1119526
5 600
1119505
5 400
1119488
5 200
1119481
5 000
1119475
4 800

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.