Fåtöljer Carl Malmsten

226512

FÅTÖLJER, 1 par, Carl Malmsten, "Jonas Love", björk, blå klädel

En karm med lagning, bruksslitage

Möbler, Design

Rum 1

Fåtöljer Carl Malmsten

Budhistorik (28 bud)
1119755
12 500
1119742
12 000
1119748
11 500
1119742
11 000
1119747
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 198 EUR, 1 406 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.