Schatull på benställning

226507

SCHATULL på senare benställning, fanerat i olika träslag med intarsia, draghandtag och beslag i mässing, höjd 68, 45x22 cm

Omarbetat och renoverat, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämnta vid utlämningen

Rum 2

Schatull på benställning

Budhistorik (20 bud)
1119778
3 600
1119759
3 400
1118587
3 200
1119757
1118587

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.