Tre planschverk

226501

PLANSCHVERK, 3 st., Tyskland, Diplome - Adressen - Urkunden, Modernisierte Ornamentik, Ausgefuehrte bauten, ej genomgångna

Smärre skador, slitage

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria, Konst, Grafik

Monter 8

Tre planschverk

Budhistorik (13 bud)
1119619
1 700
1119566
1 600
1119566
1 400
1119455
1 300
1119564

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.