Målning 18/1900-tal

226500

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Tvätterskor, olja på duk på pannå, 51x44 cm

Skador

Konst, Måleri

Rum 2

Målning 18/1900-tal

Budhistorik (5 bud)
1119378
600
1119107
550
1119107
500
1114901
450
1114901

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.