Max Book oljemålning

226498

BOOK, Max (född 1953): "1016", signerad och daterad a tergo M M Book 92-93, olja på pannå, 41,5x60 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Max Book oljemålning

Budhistorik (22 bud)
1119390
7 000
1119389
6 800
1118574
6 600
1118368
6 400
1118169
6 200

Slutpris SEK:
7 000
671 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.